יום ד', כג’ בסיון תשע”ט
דבר המנהלת שכבות וכיתות חדר מורים יצירת קשר
קבוצת אלונים בפייסבוק
מוזמנים להצטרף לקבוצה החדשה

תגובות: -1
צפיות: -1
 
תלמידים יקרים! כנסו לקישור וענו על השאלון.
קרא עוד...
 
 
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים! במסגרת ההיערכות לשעת חרום, מוצגים לפניכם קישורים לאתרים העוסקים בנושא זה.
קרא עוד...
שבוע האינטרנט הבטוח
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הוא בבחינת מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה שבוע זה ייערך בתאריכים: 7-3 בפברואר 2019, ויוקדש לנושא: "גם ברשת יש גבול״.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום ה-100 ב"אלונים"
ביום שישי ציינו בבית הספר את יום ה-100 ביום שיא בכל שכבות הגיל. התלמידים פעלו בתחנות מגוונות ומקוריות בכיתות, במרחבים ובחצר בית הספר. ונהנו מכיבוד מושקע שהכינה קהילת ההורים הנפלאה שלנו.⁦⁩ תודה לעיריית ברוך, רכזת המתמטיקה שהובילה את היום ביצירתיות ובמקצועיות.
תגובות: -1   צפיות: -1
שבוע השפה העברית ב"אלונים"
לקראת שבוע השפה העברית התלמידים שפעילים במנהיגות עידוד קריאה והתלמידים שמשתתפים בקמפוס יצירת משחקים לימודיים הכינו תחנות יצירתיות וחוויתית. היום התלמידים הפעילו את שכבות א-ד.תודה לסמדר גרנית, רכזת השפה על הובלת שתי הקבוצות.הילדים היו מקסימים, הפעילות המגוונת העצימה את כל הילדים.
בתמונה -מור כהן, אחותה של הדר כהן, ז"ל, שלמדה בילדותה בביה"ס וחיילי גדוד הדר מדליקים נר ראשון.
תגובות: -1   צפיות: -1
"גן סיפור"- מנהיגות עידוד קריאה
ברחבי בית ספר אלונים הוקמו פסלים מחומרים ממוחזרים בהשראת סיפורי ילדים. האריה שאהב תות, הזחל הרעב, הינשוף שראה הפוך, העץ הנדיב והילד הזה הוא אני. על כל סיפור הכינו תלמידי מנהיגות עידוד קריאה פעילויות המשלבות את הקראת הסיפור, משחקי חברה ויצירה. במהלך שבוע השפה העברית תלמידי בית הספר עברו בין גני הסיפור השונים.
תגובות: -1   צפיות: -1
ברוכה הבאה שנת הלימודים - תשע"ט
ביום ראשון ה - 2.9, נפתחה שנת הלימודים. חצר בית הספר קושטה בבלונים ובשלטים.במעבר החצייה המתינו משמרות הבטיחות - תלמידי כיתה ו'3, הראשונים בתפקיד לשנת לימודים זו.הצוות החינוכי המתין לילדים בהתרגשות, וקיבל את פניהם בחצר ביה"ס.ובכניסה ליד השער, קיבלו את פני הילדים נציגות מועצת התלמידים לצד נגנים עם תופים ושופרות, נציגות המועצה חילקו שי עם ברכה לכל ילד וילדה. תלמידי כיתה א' הגיעו לבושים עם החולצות, שקיבלו במתנה מביה"ס - עליהן כתוב 'שלום כיתה א'.
להמשך הכתבה....
תגובות: -1   צפיות: -1
מעורבות חברתית
בבית ספר "אלונים" רואים חשיבות רבה בקידום תחושת השייכות ובפיתוח המסוגלות של כל באי ביה"ס. לשם כך נבנתה תכנית עשירה למעורבות חברתית, במסגרתה כל תלמידי בית הספר יפעלו למען הזולת בביה"ס ומחוצה לו. לקראת ראש השנה התקיימו הפעילויות הבאות:
להמשך הכתבה וצפיה בתמונות
תגובות: -1   צפיות: -1
היוטיוברים של "אלונים"
במסגרת הקמפוסים של כיתות ג'-ד', מתקיים קמפוס "יוטיוברים" שאותו מובילות סילבי היועצת והמורה גל. התלמידים מתעדים במצלמותיהם אירועים ופעילויות בית ספריות ומעלים אותם ליוטיוב. תוכלו להיכנס לקישור ולצפות ב " יום שישי שובר שיגרה" ובביקור המוצלח של מנהלת המחוז. נשמח אם תרשמו כמנויים ( ליד הסרטון מופיע באדום " הרשם כמנוי") וכך תהיו מעודכנים במתרחש בבית ספרנו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כללי בטיחות בל"ג בעומר
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בעקבות לכתו של מר שמעון פרס ז"ל מצורפים מספר קישורים לסרטון מידעי ומידע על מי היה שמעון פרס ומה היה פועלו בארץ ובעולם
קרא עוד...
על סדר היום
מרחבי כיתות
מקצועות לימוד
זוכרים את יצחק רבין
למידה בשעת חירום
מפתח הל"ב
חדר היועצת
ארכיון כתבות ותמונות
מועצת תלמידים